کفسابی ملت
کفسابی ملت / خدمات کفسابی,نماشویی و سنگسابی
کفسابی و سنگسابی و نماشویی ملت بیش از چند دهه فعالیت در کل کشور مفتخر است کلیه کارهای مربوطه را با بهترین کیفیت به مشتریان عزیز ارائه نماید.
۰۲۱۲۲۹۲۳۹۶۴-۰۹۱۹۱۱۹۵۳۹۱
تهران - سعادت آباد - میدان کتاب - ساختمان نگین
کفسابی | سنگ سابی | نماشویی 22923964-021 کفسابی|سنگسابی|نماشویی|کف سابی ایتالیایی|رزین ساب|سابزنی|

تصویر ثابت

کفسابی|سنگسابی|نماشویی|کف سابی ایتالیایی|رزین ساب|سابزنی| کفسابی

کفسابی سنگ سابی نماشویی

          کفسابی سنگ ها 

کفسابی سنگسابی نماشویی

کفسابی سنگسابی نماشویی

سنگ ها چه هستند؟

از هر کسی بپرسید سنگ چیست در ابتدا فکر می کند که می داند چیست. اما وقتی تعریفی از او می خواهید احتمالاً بعد از مدتی فکر کردن و بحث کردن به این نتیجه می رسد که سنگ ها جامداتی کم و بیش سخت با منشأ طبیعی هستند که از مواد معدنی ساخته شده اند. اما واقعیت این است که همه این معیارها استثنائاتی داشته ونیازمندکفسابی یا سنگسابی برای به دست آوردن قابلیت اصلی خود هستند.

کفسابی سنگسابی نماشویی

کفسابی سنگسابی نماشویی

— آیا سنگ ها سختند؟

نه لزوماً. برخی از سنگ های معمولی را می توان با ناخن انگشت خراشید. مثل شیل (سنگ رست یا نفت زا)، سنگ صابون، سنگ گچ، ذغال جگنی (نوعی ذغال). بقیه ممکن است در داخل زمین نرم باشند، اما اگر مدتی در هوا قرار بگیرند سخت می شوند (و برعکس). همچنین یک درجه بندی غیر محسوس بین سنگ های تثبیت شده و رسوبات غیر تثبیت شده وجود دارد دراینجاست که یک کفساب حرفه ای باید بداند برای سنگ نرم یا سخت چه نو سابی استفاده کرده تا یک کفسابی خوب انجام شود.

از طرفی هم زمین شناسان ساختارهای بسیاری را نام گذاری کرده و نقشه آنها را کشیده اند که به هیچ وجه حاوی سنگ نیستند در حالی که سختند. به همین دلیل است که زمین شناسان ترجیح می دهند با سنگ های آذرین و دگرگونه و همچنین سنگ شناسی رسوبی کار کنند.

 

— سنگ ها طبیعیند؟

نه به طور کامل. هر چه از زندگی انسان بر این سیاره بیشتر می گذرد، بتن بیشتری بر روی سیاره جمع می شود. بتن مخلوطی از شن و ماسه و سنگریزه (دانه ها) و یک چسب معدنی (سیمان) از ترکیبات کلسیم سیلیکات است. این ترکیب یک کنگلومرای مصنوعی (مانند ماسه سنگ های غول پیکر) است و درست مانند سنگ طبیعی عمل می کند و خودش را به بستر رودخانه ها و روی سواحل نیز می رساند.برخی از آنها وارد چرخه سنگ می شوند تا به وسیله زمین شناسان آینده کشف شوند.

وتعداد بیشماری از سنگهاکشف شدند که امروزه درصنعت ساختمان سازی وکفسابی به کاربرده می شوند که در این زمینه نقش کفسابی قابل ملاحضه بوده

ودر زیبایی وبراقیت سنگ نقش به سزایی را ایفا کرده است.

کفسابی سنگسابی نماشویی

کفسابی سنگسابی نماشویی

 کفسابی سنگهای رسوبی,ترکیبات سازنده سنگ,انواع سنگ

برخی از سنگ های معمولی را می توان با ناخن انگشت خراشید

— آیا سنگ ها جامدند؟

برخی از سنگ ها را به طور کامل نمی توان جامد دانست. این قبیل سنگ ها در خلل و فرج خود حاوی آب هستند. بسیاری از بلوردان ها (ژئود) –اشیای پوکی‌ که‌ درون‌ آنها از مواد بلورین‌ یا معدنی پوشیده شده‌- آب را داخلشان مانند نارگیل نگه می دارند. همچنین رشته هایی از گدازه های ریز وجود دارند که به نام موی په له (Pele’s hair) شناخته می شوند. شبکه های توری مانندی از گدازه های منفجر شده به نام رتیکولیت را نیز باید به اینها افزود. همه اینها که نام برده شدند به اشکال جامد می توان نامید.

سپس موضوع دما به میان می آید. جیوه در دمای اتاق ( و زیر آن تا منفی ۴۰ درجه) فلز مایع است. نفت خام هم مایع است، مگر این که نوع قیر آن به آب سرد اقیانوس فوران کند.یخ های قدیمی خوب در پرمافراست و یخچال های طبیعی هم حتی بیش از حد تمام معیارهای سنگ بودن را دارا هستند.

 

— سنگ ها از مواد معدنی ساخته شده اند؟

بسیاری از سنگها چنین نیستند. مواد معدنی ترکیبات غیر آلی با فرمول های شیمیایی هستند. اما زغال سنگ چطور؟ ذغال سنگ از مواد آلی ساخته شده، نه از مواد معدنی و انواع مختلف چیزهایی که داخل زغال سنگ هستند ماسرال نامیده می شود. کوکینا (coquina) هم وضع مشابهی دارد و سنگی است که به طور کامل از صدف ساخته شده. پوسته اش از مواد معدنی ساخته شده، اما این سنگ همان قدر مواد معدنی دارد که بگوییم دندان های ما مواد معدنی دارند.

کفسابی نماشویی سنگسابی

کفسابی بتن؟

سنگ هایی مانند اینها چندان چالش برانگیز نیستند، چراکه آنها هم گروه بندی خودشان را دارند: آنها سنگ های بیوژنیک نامیده می شوند (سنگ های بیوژنیک یعنی این که در درجه اول از بقایای جانوری و گیاهی درست شده اند.) شاید بتن و سرباره را هم بتوان به این گروه اضافه کرد امروزه اکثر شرکتهای تولیدی وخدماتی به علت رفت و آمد ماشین آلات از بتن در کف شرکتهای خود استفاده کرده که استحکام زیادی داشته وبرای صافی وتمیزی وجرم نگرفتن زودتر بتن از کفسابی استفاده میکنند.

کفسابی سنگسابی نماشویی

کفسابی سنگسابی نماشویی

شرکت کفسابی ملت:

بتن با بقیه سنگ ها بیشتر متناسب است و در اصل رسوبی است، اما سرباره شاید سنگ آذرین بیوژنیک محسوب شود. در نهایت ما استثنای ابسیدین را داریم.ابسیدین شیشه ای سنگی است این در حالی است که کمی از موادش و یا هیچ یک از موادش داخل کریستال هایش جمع نشده اند. ابسیدین یک توده تمایز نیافته از مواد زمین شناسی است، شاید مانند سرباره باشد اما مانند آن هم رنگی نیست. در حالی که ابسیدین هیچ ماده معدنی ای ندارد اما بدون شک یک سنگ است وازجمله این سنگها می توان به صلصالی،گرانیت,مرمر,دهبید,موزائیک وغیره نام برد که تک تک این سنگها قابلیت کفسابی یا سنگسابی داشته وهرکدام به روش جداگانه کفسابی میشوند وساب آنها با یکدیگر متغیر است.کفسابی ملت با کادر مجرب وباتجربه نوع سنگها را تشخیص داده وهر کدام را به روش خود وساب های مخصوص خود کفسابی می کند.

باکفسابی ملت بهترینها را تجربه کنید؟

شماره تماس:۰۲۱/۲۲۹۲۳۹۶۴ // ۰۹۱۹۱۱۹۵۳۹۱ 

منبع: www.020.ir

نوشتن دیدگاه برای این مطلب بسته است.