کفسابی ملت
کفسابی ملت / خدمات کفسابی,نماشویی و سنگسابی
کفسابی و سنگسابی و نماشویی ملت بیش از چند دهه فعالیت در کل کشور مفتخر است کلیه کارهای مربوطه را با بهترین کیفیت به مشتریان عزیز ارائه نماید.
۰۲۱۲۲۹۲۳۹۶۴-۰۹۱۹۱۱۹۵۳۹۱
تهران - سعادت آباد - میدان کتاب - ساختمان نگین
کفسابی | سنگ سابی | نماشویی 22923964-021 کفسابی,سنگسابی,نماشویی

تصویر ثابت

کفسابی,سنگسابی,نماشویی کفسابی

کفسابی سنگ سابی نماشویی

 کفسابی یا سنگسابی:

از زمانهای قدیم اکثر مردم وقتی کلمه کفسابی یا سنگسابی به گوششان می رسید یا معنای آن را نمی دانستندو یامعنای شست و شو و تمیز کردن کف در ذهنشان تجلی می گردید.

 در اینجا باید به این موضوع اشاره کرد که در واقع به این معنی نمی باشد.

برای مثال: در تصویربالا شما وقتی به سنگ ها توجه می کنید به دلیل هم سطح نبودن با همدیگر جلوه زشتی به خود گرفته‌اند این پستی و بلندی یاناخنک که بین سنگها ایجاد شده هم به این دلیل می باشد که سنگ کار هنگام کار کردن دقت لازم را نداشته و یا بر اثر نشست بتن زیر سنگ به وجود آمده است ، این پستی بلندی باعث کثیفی و ناهمگونی سنگ شده و همچنین باعث می شود که سنگ ها به راحتی تمیز نشوند، برای اینکه ما بخواهیم سنگ های خود را تمیز نگه داری کنیم از  دستگاه کفسابی استفاده می‌کنیم که در تصویر زیر مشاهده می کنید.

در اینجا مختصراً به ویژگی ها و کارایی دستگاه کفسابی می پردازیم.

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد دستگاه این می باشد که دارای صفحه گردون با هدایت همزمان شش لغمه سنگ و ۱۵۰۰دور در دقیقه می باشد.

 از دیگر کارایی های دستگاه کفسابی می توان به این اشاره کرد که با آن میتوان ۱ الی ۳ میلی متر از روی سنگ را لایه برداری کرده و بعد از آن به ترتیب لقمه سنگ های نرم تر و اسیدی زده که در انتها باعث صیقلی و یک دست شدن سنگها و براقیت آنها می‌گرد مثل تصویر ذیل‌.

کفسابی سنگسابی کف سابی سنگ سابی

کفسابی سنگسابی کف سابی سنگ سابی

همچنین از دستگاه کفسابی نه تنها می‌توان برای ساب زدن سنگ ها استفاده کرد،بلکه می توان از آن برای ساب زدن بتن، موزاییک، گرانیت، سنگ وحتی شستشوی معابر،پارکینگ ها و حیات نیز استفاده کرد که در تصاویر زیر میتوانید نمونه‌های آن را مشاهده نمایید.

کفسابی سنگسابی کف سابی سنگ سابی

کفسابی سنگسابی کف سابی سنگ سابی(ساب گرانیت پروژه ایرانمال دریاچه چیتگر)

 

 

 

کفسابی سنگ سابی نماشویی

کفسابی سنگ سابی نماشویی(ساب سنگ دهبید دریکی ازویلاهای خانه دریا در شمال)

کفسابی سنگسابی نماشویی

کفسابی سنگسابی نماشویی(ساب سنگ درپروژه قیطریه)

انواع دستگاه کفسابی :

۱ دستگاه کفسابی ایتالیایی

۲ دستگاه کفسابی دست ساز ایتالیایی تک فاز

۳ دستگاه کفسابی دست ساز ایتالیایی سه فاز

دستگاه کفسابی ایتالیایی چندین نوع بوده و هرکدام کارایی جداگانه دارند.

کفسابی سنگ سابی نماشویی

کفسابی سنگ سابی نماشویی


ساختمان سازی و کفسابی:

در ساختمان سازی مقوله های مختلفی از جمله فونداسیون اسکلت یا بتن آرمه و بنایی گچ کاری و سنگ کاری همچنین کفسابی را نیز شامل می‌شود که از قدیم هم جایگاه خاصی در امر ساختمان سازی داشته و امروزه جایگاه کف سابی به طور چشمگیری ارتقاء پیدا کرده است.

به طور مثال اکثر مهندسان کفسابی در امر ساختمان سازی اهمیت بیشتری داده چرا که از سنگهای درجه ۱ و با کیفیت استفاده کرده و همچنین کف سابان با تجربه مجرب و با دانش برای امر کفسابی ساختمان استخدام می‌کنند .

همچنین مهندسان عزیز متوجه اهمیت کفسابی در ساختمان سازی شده‌اند به همین دلیل نظارت خاصی به کار کفسابی از جمله نحوه خالی کردن درز مابین سنگ ها با دستگاه فرز ، پرکردن دوباره آن با مواد رزین یا اپوکسی ،هم سطح کردن سنگ ها و در آخر و براق و شفاف نمودن سنگ ها دارند.

پله سابی:

یکی از مهمترین عناصر ساختمان سازی راه پله می باشد که اکثر پله ها از جنس سنگ بوده و بر اثر استفاده زیاد به مرور زمان کیفیت اولیه خود را از دست داده و یا بر اثر ریختن مواد اسیدی که باعث خورده شدن سنگ لکه دار و سیاه شدن پله می شود.

برای اینکه پله ها به کیفیت قبلی خود برسند نیاز به کف سابی پیدا میکنند.نحوه کفسابی پله ها برای ساب زدن پله ها از دستگاه مخصوص پله سابی استفاده می شود.

کفسابی,نماشویی,سنگسابی,ساب زنی,سنگ سابی,کف سابی,هزینه کفسابی,قیمت کفسابی

نوشتن دیدگاه برای این مطلب بسته است.